Dymokurští rybáři zahájili sezónu 2013

Poslední březnovou sobotu nastal pro dymokurské rybáře dlouho Závody 2013očekávaný den. V šest hodin ráno se u dymokurského koupaliště sešlo téměř 60 nedočkavých rybářů, aby novou sezónu otevřeli již počtvrté dospělými rybářskými závody. Počasí se tento den umoudřilo a teplota se pohybovala lehce nad nulou. Občas vykouklo i sluníčko. V noci tomu však tak nebylo. Pořadatelé závodu Jaroslav Dobiáš st. a Jaroslav Dobiáš ml. celou noc pozorovali neklidnou hladinu a ráno v půl třetí nastal problém. Hladinu začal pokrývat obávaný led. Naštěstí nás přátelé dymokurští hasiči zachránili. Neváhali a v tuto brzkou ranní hodinu dorazili k revíru a s pomocí čerpadel se jim podařilo do startu závodu celou hladinu udržet bez ledu. Nasazení kapři a pstruzi si zajisté libovali, tolik kyslíku ve vodě neměli celou zimu.
Závodníci na místech, po ledu ani památky, závod odstartován. Jak jsme předpokládali, v tomto chladném počasí brali převážně pstruzi. Nikomu to nevadilo, vždyť co si může rybář po dlouhé zimě přát... Sedět u prutu, popovídat si s přáteli, pochutnat si na pikantní klobáse. Panovala výborná nálada a kdo ten den chytil rybu, mohl být spokojený úplně. Při vyhlašování výsledků se do první desítky bohužel nikdo z dymokurských neprobojoval, ale nás hřála ta prima rybářská nálada, dobrý pocit, že se opět sešla výborná parta místních i přespolních rybářů.
Naši rybáři ovšem nepřišli zkrátka. Tento den bylo předáno ocenění a odznaky od SÚS Praha těm nejobětavějším a nejdéle pracujícím rybářům pro MO ČRS Dymokury. Mezi oceněnými byli pánové Jaroslav Tábořík, Miroslav Živnůstka, Jaroslav Dobiáš, Josef Carda, Zdeněk Kafka a Jaroslav Řeháček.

Gratulujeme vítězům sobotních závodů, děkujeme oceněným členům za obětavou a dlouholetou práci pro MOČRS Dymokury. Všem přátelům od vody PETRŮV ZDAR!

Výsledky 4. rybářských závodů dospělých

největší ryba kapr 65cm Boček Ladislav
1. místo 402cm Pařízek Luboš
2. místo 258cm Pavlíček Jaroslav
3. místo 220cm Bareš Vladimír
4. místo 202cm Man Bohouš
5. místo 196cm Vyhlídal Emanuel
6. místo 182cm Turský David
7. místo 179cm Tichý Jan
8. místo 178cm Černý Jindřich
9. místo 162cm Seďa jiří
10. místo 159cm Pavlíček Radek

Celkem nachytáno 4544cm ryb

Facebook

Zajímavé servery

Galerie

Doloveno 2021
Už je venku
Dravci 2018
Výlovy 2020